Výčepní zařízení vodní, sestavy

Výčepní zařízení vodní, sestavy - mokré chlazení

Chlazení vodní je pro chlazení piva šetrnější než chlazení suché. Pivo prochází chladičem v pivním nerezovém šneku, který je chlazen vodní lázní. Vodní chladiče Vám osadíme koncovkami, hadicemi př. výčepními kohouty dle Vašich požadavků. Chladiče nakupujme od firmy Lindr, Sinop a zároveň si vodní chladiče sami vyrábíme.

Záleží vám na kvalitě čepovaného piva? Pivo musí být perfektně vychlazené na doporučovanou teplotu. V gastronomii jsou velmi populární vodní výčepní zařízení. Proč zvolit právě vodní chlazení piva? Výčepní zařízení vodní je ve srovnání se suchým chlazením vhodnější. Je mnohem šetrnější. Zařízení jednoduše můžete umístit kamkoliv do prostoru nebo i pod výčepní stůl. 

Mějte vše pod kontrolou

Díky termostatu máte kontrolu nad teplotou. Oceníte také ukazatel výšky hladiny vody. Nerezová mřížka pak zajišťuje dokonalé odvětrávání chladícího agregátu.

Vsaďte na oblíbené značky a čepujte dokonale vychlazené pivo

Pořiďte si toto profesionální zařízení a čepujte to nejlepší a dokonale vychlazené pivo. V sortimentu naleznete několik desítek těchto zařízení známých značek Lindr nebo Sinop. Vybrat si tak můžete z dlouhé řady profesionálních produktů, která jsou ideálním doplňkem do gastronomických zařízení.

Zobrazení 1-33 z 33 položek