Domů

Levné výčepní zařízení, pípa s chlazením

Zatoužili jste po sklenici oroseného piva a nechce se vám do hospody? Dopřejte si ho přímo u vás doma. V našem sortimentu naleznete nejen výčepní zařízení profi, ale také levné výčepní zařízení na pivo vhodné i do domácích podmínek. Pokud nevíte, pro jakou se rozhodnout značku, výbornou volbou je osvědčená lindr pípa a další lindr výčepní zařízení.

Je vaší volbou pivní pípa s chlazením? Pro jaký typ chlazení se rozhodnout? Nabízíme elektrické výčepní zařízení v několika provedeních od známých firem.

Výčepní zařízení chlazení:

Výčepní chladící zařízení se vyrábí ve dvou typech – na bázi suchého nebo vodního chlazení.

  • Suché chlazení

Výčepní zařízení lindr se suchým chlazením je skvělou volbou do domácího prostředí. Jsou zde minimální nároky na jeho údržbu, odpadnou vám i starosti s vylíváním vody.

  • Vodní chlazení

Výčepní zařízení s chlazením na bázi vody je vhodné do stálých provozů. Pomáhá šetřit elektrickou energii a má také vyšší průtočný výkon. Výhodou je i to, že při případném výpadku proudu z takovéhoto zařízení můžete ještě po poměrně dlouhou dobu čepovat vychlazené pivo.

Výčepní zařízení s kompresorem

Pípa na pivo s kompresorem vám umožní si klidně i v pohodlí vašeho domova vychutnat s rodinou nebo s přáteli vychlazený zlatavý mok. Chladící pivní pípa nebo domácí pípa na sud vám umožní dopřát si točené pivo kdykoliv jen máte chuť.

Výčepní zařízení na CO2

Toto výčepní zařízení je ideální do domácích podmínek. Je skvělým řešením třeba pro oslavu nebo zahradní party. I mezi těmito typy naleznete produkty vynikající opravdu slušným výkonem, a to i za nízké energetické náročnosti.

Výčepní zařízení akce

Obraťte se s důvěrnou na specialistu na prodej výčepního zařízení a využijte příznivých cen za pivní výčepní zařízení komplet. Díky nejrůznějším akcím můžete příjemně ušetřit.

Zobrazení 1-72 z 114 položek