Výčepní zařízení suché, sestavy

Výčepní zařízení suché, sestavy, domácí výčepní zařízení

Firma Lindr razí vlastní cestu s vlastními převážně levnými chladiči. Firma SINOP je český výrobce. Výčepní zařízení patří mezi nejrozšířenější zařízení v domácnostech nejen v České republice. V nabídce pivních chladičů zobrazujeme doporučené příslušenství pomocí kterého ihned po naražení sudu čepujete. Skladem držíme širokou nabídku náhradních dílů a poskytujeme na výčepní techniku záruční, pozáruční servis a montážní a poradenské služby. Najdeme výčepní zařízení, které vám bude pasovat na míru při případných dotazech nebo přáních nás oslovte na některém z kontaktů.

Milujete pivo a sháníte nějaké to domácí výčepní zařízení, abyste si ho mohli dopřát i v pohodlí domova? Vyberte si z dlouhé řady nejrůznějších typů výčepních zařízení a sestav na principu suchého chlazení, které vás ohromí kvalitní zpracováním a moderním nadčasovým designem.

Skvělou volbou je výčepní zařízení soudek od značek jako jsou Lindr a Sinop vás zaujmou svým profesionálním vzhledem a funkcemi. Pro svoji vyšší tepelnou setrvačnost tento typ chlazení pomáhá také šetřit elektrickou energii a je tak méně nákladnější.

Nemusíte si zlatavý mok dopřávat jen v hospodách a restauracích. Vychutnejte si ho doma a nemusíte si zrovna dávat lahváče. I v domácích podmínkách si totiž můžete dopřát dokonale vychlazené čepované pivo podle vašeho gusta. Domácí pípa s chlazením je ideálním řešením do domácích podmínek. Využijete ji třeba při různých oslavách nebo zahradních party. Takové malé výčepní zařízení na doma potěší nejednoho milovníka piva.

Zobrazení 1-28 z 28 položek