Víceúčelový mazací olej pro...

Víceúčelový mazací olej pro potravinářství Interflon 500 ml

Oblasti použití výrobku

Pro mazání plniček nápojů, řetězů, lan, kluzných drah, pneumatických nástrojů, kloubů, čepů, vaček, řemenů, stolních pil, zdviží, kladek, závitů, šroubů, válců, kohoutků, ventilů, dopravníků a mnoha jiných pohyblivých součástek pracujících v prostředí potravinářských provozů.

Vynikající volba pro servis a údržbu elektrických instalací v potravinářském prostředí, včetně ochrany elektrických kontaktů a nouzových vypínačů proti korozi.

Charakteristické vlastnosti a klíčové přednosti

  • výjimečná dlouhodobá ochrana proti korozi a opotřebení za vysokých tlaků
  • vysoká odolnost proti vymývání vodou a postřiku
  • odolnost proti špíně, prachu a jinému znečištění
  • zamezuje rezivění a korozi
  • má vynikající vlastnost nouzového mazání
11211
1 450,00 Kč

1 198,35 Kč bez DPH

Vlastnosti

Měrná jednotka
ks
 

Interflon Food Lube (aerosol)

Mnohostranně použitelné mazivo s MicPol® pro všechny povrchy a nejrůznější provozní podmínky. Vytváří téměř suchý mazací film vhodný pro použití v potravinářském průmyslu. Je určeno pro řadu různých aplikací všeobecného mazání strojních dílů, lan a řetězů v prostředí, kde se pracuje s potravinami. Je navrženo, aby snižovalo náklady na údržbu a zkrátilo odstávky. Nahrazuje řadu v současnosti používaných maziv.

Může se použít v mokru, vytlačuje vlhkost, rozrušuje usazeniny a proniká i do nejnepřístupnějších míst. Uvolňuje zapečené součástky a brání tvorbě rzi a jiným projevům koroze.

Vytváří vysoce odolný suchý film maziva, které nešpiní a v podstatě eliminuje opotřebení pohyblivých dílů. Snáší vysoké tlaky, vzdoruje vymývání vodou a nepřitahuje špínu, prach a jiné látky s brusnými účinky.

Toto mazivo je registrováno NSF ve třídě H1, což znamená, že tento olej může být používán ve všech prostorech, kde může dojít k jeho náhodnému styku s potravinami, nápoji nebo léky