Výrobník sody RUMBA

Výrobník sody RUMBA

RUMBA je výkonný sodobar vhodný především do průmyslových provozů. Výkon 70 l/h. Sodobar RUMBA byl vyvinut speciálně pro náročné a velké průmyslové provozy. Díky výkonu 70/l/h a stáčení tří druhů vody je vhodný pro řešení pitného režimu výrobních hal a podobně.

NA DOTAZ. PROSÍM KONTAKTUJTE NÁS.

19125
53 119,00 Kč

43 900,00 Kč bez DPH

 

Plášť sodobaru je schválně veden v černé úpravě, tak aby narozdíl od celonerezových přístrojů nevyžadoval neustálé čištění od otisků a prachu.

Výška vypouštěcího hrdla je dostatečná pro možnost stáčení do PET lahví.

Vrchní obloukové víko zabraňuje k odkládání ponechávání různých předmětů, kelímků a podobně. Sodobar je dodáván s odkapníkem.

Pro zapojení sodobaru je zapotřebí:

  • voda - vodovodní řád - připojení na kohoutek se závitem 1/2" (nejlépe do 5m od sodobaru), voda na vstupu musí splňovat kritéria tlaku a kvality
  • plyn CO2 - tlaková lahev
  • elektřina - běžná elektrická zásuvka (do 1,5m od sodobaru)
  • K sodobarům doporučujeme zakoupit sadu příslušentví pro jeji připojení a provoz!

Specifikační body:

  • snadno udržovatelný povrch
  • 3 druhy nápojů - chlazená soda, voda, středně perlivá voda
  • robustní konstrukce
Měrná jednotka
ks
Výkon chladícího kompresoru (Hp)
1/3
Napětí
220-240V 50Hz~1
Hmotnost
45 Kg
Rozměr (v x š x d) :
592 x 348 x 570 (mm)
Výkon
70 l/hod
Připojení
3/8"

Společnost nabízí výrobky od nejmenšího chladiče na pivo ANTA MK 24 až po velké chladicí soustavy určené pro hypermarkety nebo např. ropné plošiny na moři. Chladiče jsou vyráběny dle standardní katalogové nabídky a i dle individuálních požadavků odběratelů z nejrůznějších odvětví.

Pro český a slovenský trh zajišťuje velkoobchodní dodávky komponentů pro chladírenství, nápojovou techniku a klimatizační techniku. Většina vyráběných produktů je určena na export.

Mohlo by vás také zajímat