Výrobník sody LIMA 1/5 (2 kohouty)

Výrobník sody LIMA 1/5 (2 kohouty)

Moderní dvoukohoutový sodobar LIMA 1/5 zajistí přísun vychlazené sodovky nejen pro početnou rodinu, ale i osazenstvo kanceláře či výrobní haly. Kvalita tohoto zařízení je tak vysoká, že si ho oblíbili i majitelé hotelů a restaurací.

V čem je sodobar LIMA 1/5 tak unikátní? Především vyrobí 35 litrů vynikající sodové vody za hodinu, což odpovídá 116 sklenicím o objemu 0,3 l. Neprodukuje navíc pouze sodovku, ale také chlazenou nesycenou vodu, takže si můžete vybrat, jaký nápoj si dáte.

Dvoukohoutové provedení vám navíc umožňuje stáčet dva nápoje naráz. Připočtěte k tomu ještě stylový nerezový plášť, přední skleněnou desku s motivem vody a v neposlední řadě velmi výhodnou cenu a hned je jasné, proč se sodobar LIMA 1/5 těší takové popularitě.

Proč utrácet za drahé limonády, když si můžete udělat vlastní ZADARMO?

Obsah balení:

  • odkapníkem

NA DOTAZ. PROSÍM KONTAKTUJTE NÁS.

19086
40 773,00 Kč

33 696,69 Kč bez DPH

 

Pro zapojení sodobaru je zapotřebí:

  • voda - vodovodní řád - připojení na kohoutek se závitem 1/2" (nejlépe do 5m od sodobaru), voda na vstupu musí splňovat kritéria tlaku a kvality
  • plyn CO2 - tlaková lahev
  • elektřina - běžná elektrická zásuvka (do 1,5m od sodobaru)

K sodobarům doporučujeme zakoupit sadu příslušenství pro jejich připojení a provoz!

Specifikační body:

  • stáčení chlazené vody a sodovky
  • moderní design se skleněnou deskou
  • nerezový plášť
  • robustní konstrukce
Měrná jednotka
ks
Výkon chladícího kompresoru (Hp)
1/5
1/8
Typ chladiva
R134a
Napětí
220-240V 50Hz~1
Hmotnost
35 Kg
Rozměr (v x š x d) :
477 x 277 x 515 (mm)
Výkon
35
Připojení
3/8"

Společnost nabízí výrobky od nejmenšího chladiče na pivo ANTA MK 24 až po velké chladicí soustavy určené pro hypermarkety nebo např. ropné plošiny na moři. Chladiče jsou vyráběny dle standardní katalogové nabídky a i dle individuálních požadavků odběratelů z nejrůznějších odvětví.

Pro český a slovenský trh zajišťuje velkoobchodní dodávky komponentů pro chladírenství, nápojovou techniku a klimatizační techniku. Většina vyráběných produktů je určena na export.

Mohlo by vás také zajímat