Výčepní zařízení ANTA MK24 s...

Výčepní zařízení ANTA MK24 s kompresorem (1 kohout)

Kompaktní, suchý, přenosný chladič nápojů. Díky své robustní konstrukci a nerezovému plášti je vhodným chladičem k převážení a používání na nejrůznějších párty. Se svým výkonem 24 l/h vystačí skupině pijáků. Suché chladič Anta M24 a Anta MK24 mají izolovaný hliníkový blok, jejich spuštění je proto velmi jednoduché a rychlé. Vestavěný kompresor u modelu MK 24.

Chladič je vyroben v České republice.

19782
13 673,00 Kč

11 300,00 Kč bez DPH

 

Chladící výkon 24 l/h a vestavěný vzduchový kompresor!

Pro ten pravý požitek z točeného piva už nemusíte chodit do hospody. Výčep Anta MK 24 s vestavěným vzduchovým kompresorem!

Dopřávejte si soukromé oslavy na profesionální úrovni pravidelně!

Suchý průtokový chladič Anta MK 24 je určen pro stáčení a dochlazování sudových nápojů. Jde o přenosný výčep, který je svými malými rozměry a perfektní cenou předurčen k domácímu použití.

Výkon bezmála 50 piv za hodinu zajistí dostatečný přísun piva i pro náročné, vestavěný vzduchový kompresor garantuje perfektně vychlazený mok. Kompresor však lze i vypnout a použít alternativu – například plyn.

Měrná jednotka
ks
Výkon chladícího kompresoru (Hp)
1/8
Výkon chladící (l/hod) To 0°C/Tk 50°C
24
Tepelný spád △T (°C)
10
Vzduchový kompresor
Ano
Počet kohoutů
1
Typ chladiva
R600
Napětí
220-240V 50Hz~1
Připojení pivo / vzduch
3/8", 3/8"
Hmotnost
21 Kg
Rozměr (v x š x d) :
462 x 232 x 477 (mm)

Společnost nabízí výrobky od nejmenšího chladiče na pivo ANTA MK 24 až po velké chladicí soustavy určené pro hypermarkety nebo např. ropné plošiny na moři. Chladiče jsou vyráběny dle standardní katalogové nabídky a i dle individuálních požadavků odběratelů z nejrůznějších odvětví.

Pro český a slovenský trh zajišťuje velkoobchodní dodávky komponentů pro chladírenství, nápojovou techniku a klimatizační techniku. Většina vyráběných produktů je určena na export.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací