Výčepní zařízení ANTA MK21 s...

Výčepní zařízení ANTA MK21 s kompresorem (1 kohout)

Malý, přenosný chladič nápojů. Se svým výkonem 21 l/h vhodný především pro domácí použití. Jedná se o tzv. suché chlazení vybavené izolovaným hliníkovým blokem, proto není potřeba do něj lít vodu a od zapnutí je připraven k použití do několika minut.

Chladič je vyroben v České republice.

19780
12 584,00 Kč

10 400,00 Kč bez DPH

 

Suchý průtokový chladič Anta MK 21 je určen pro stáčení a dochlazování sudových nápojů. Jde o přenosný výčep, který je svými malými rozměry a perfektní cenou předurčen k domácímu použití.

Výkon 42 piv za hodinu zajistí dostatečný přísun piva i pro náročné, vestavěný vzduchový kompresor garantuje bezstarostnou výtoč vychlazeného moku. Kompresor však lze i vypnout a použít alternativu – například plyn.

Výčepní zařítzení ANTA MK 21 doplňuje řadu suchých průtokových chladičů ANTA M/MK24. Anta MK21 je menších rozměrů a má oproti ANTA MK24 malinko nižší výkon. Tento chladič je určen především pro zákazníky kteří nepotřebují vysoký tak výkon a preferují nižší cenu při zachovaní standardní kvality výrobků společnosti SINOP CB a.s.

Měrná jednotka
ks
Výkon chladícího kompresoru (Hp)
1/8
Výkon chladící (l/hod) To 0°C/Tk 50°C
21
Tepelný spád △T (°C)
10
Vzduchový kompresor
Ano
Počet kohoutů
1
Typ chladiva
R600
Napětí
220-240V 50Hz~1
Připojení pivo / vzduch
3/8", 3/8"
Hmotnost
21 Kg
Rozměr (v x š x d) :
421x233x450 (mm)

Společnost nabízí výrobky od nejmenšího chladiče na pivo ANTA MK 24 až po velké chladicí soustavy určené pro hypermarkety nebo např. ropné plošiny na moři. Chladiče jsou vyráběny dle standardní katalogové nabídky a i dle individuálních požadavků odběratelů z nejrůznějších odvětví.

Pro český a slovenský trh zajišťuje velkoobchodní dodávky komponentů pro chladírenství, nápojovou techniku a klimatizační techniku. Většina vyráběných produktů je určena na export.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací