Výčepní kohout BAROKO REPASOVANÝ, nerez-lesk, stříbrný

Výčepní kohout BAROKO REPASOVANÝ, nerez-lesk, stříbrný

Repasovaný výčepní kohout Nostalgie. Kohout byl používaný, na těle jsou drobné škrábance. Výčepní kohout byl kompletně rozebrán, vyčištěn, odborně složen a odzkoušen.

Výčepní kohout za tuto cenu doporučujeme. Jedná se o špičku ve svém oboru.

13777

 

Kohouty LUKR® Nostalgie a Baroko jsou světově známé nejen díky svému originálnímu vzhledu, ale hlavně díky své unikátní funkčnosti. 

Jsou to mistrovské nástroje, kterými lze při správném použití cíleně ovlivňovat chuťové a další projevy čepovaného piva

Jejich hlavní přednost je v kvalitě pěny, kterou s nimi lze vytvořit. Jedná se o pěnu mokrouhustou, krémovou, která je plná piva a neobsahuje téměř žádný vzduch. Taková pěna je chutná, krásně pitelná a je velmi příjemná v ústech. Navíc chrání pivo ve sklenici před zvětráváním a udržuje ho tak dlouho čerstvé. Při správném načepování piva do perfektně čisté sklenice zůstávají na sklenici po každém napití krásné bílé kroužky - takzvané hladinky.

Měrná jednotka
ks
Hmotnost
1.05 Kg

LUKR CZ a.s.

Společnost LUKR CZ vznikla v roce 1991 a od svého založení se nepřetržitě věnuje vývoji
výrobků v oblasti pivní gastronomie.

Dalšími oblastmi, v nichž máme bohatou tradici, jsou vývoj a výroba tradičních staročeských výčepních hlav a kohoutů a vývoj a výroba mycích a sanitačních prostředků pro nápojové cesty a pivní sklo, na jejichž vývoji spolupracujeme s odborníky v oblasti hygieny a chemie.

Mohlo by vás také zajímat

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací