TM 70 1l láhev postřikovací Rozšířit

TM 70 1l láhev postřikovací

LUKR CZ a.s. LUKR CZ a.s.

19517

Nový

Statická desinfekce pro hygienickou desinfekci pivních armatur - kohotů, hubic kohoutů, naražečů, tankových rozdělovačů. Lihový přípravek by neměl chybět při sanitaci, běžné údržbě výčepu.

Více podrobností

627,99 Kč

vč. DPH

519,00 Kč bez DPH

Vlastnosti

Měrná jednotkaks
Hmotnost0 Kg

1. Proč postřikovcí dezinfekce?

I přes přísné dodržování HACCP na pracovišti vznikají situace, kdy můžeme způspobit nevhodnou manipulací se zařízením jeho reinfekci. Přípravek TM® 70 může tomu zabránit díky svému složení.

2. Jak dezinfikovat?

Například při přerážení sudů či tanků dochází často k uchopení kontaktních ploch rukou a tím vzniká vysoké riziko zavlečení nežádoucích mikroorganismů do piva. Tomu účinně zamezíme nanesením přípravku TM® 70 postřikem na inkriminovaná místa.
Postřik TM® 70 obsahuje alkohol a řadu organických ovocných kyselin, které mají na mikroorganismy smrtící účinek.

3. Neovlivní přípravek negativně kvalitu nápojů?

Postřik TM® 70 obsahuje alkohol a řadu organických ovocných kyselin. Alkohol se běhen několika vteřin odpaří a zbýlé ovocné kyseliny nemají žádný vliv na senzorické vlastnosti piva.

4. Upozornění na možná nebezpečí a tipy na vyšší bezpečnost při práci!

Koncentrovaný přípravek TM® 70 je vysoce hořlavý a proto musí být skladován v chladu, těsně uzavřen a při jeho aplikování se nesmí kouřit

5. Výhody dezinfekce TM® 70

  • přípravek TM® 70 zvyšuje povědomí o hygieně u pracovníků ve výrobě a obsluze
  • zamezuje ztrátám vzniklým znehodnocením vyráběného nápoje skrz špatnou hygienu
Měrná jednotkaks
Hmotnost0 Kg

LUKR CZ a.s.


Společnost LUKR CZ vznikla v roce 1991 a od svého založení se nepřetržitě věnuje vývoji
výrobků v oblasti pivní gastronomie.


Dalšími oblastmi, v nichž máme bohatou tradici, jsou vývoj a výroba tradičních staročeských výčepních hlav a kohoutů a vývoj a výroba mycích a sanitačních prostředků pro nápojové cesty a pivní sklo, na jejichž vývoji spolupracujeme s odborníky v oblasti hygieny a chemie.

Souhlasím

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací